Jedną z wielu możliwości adaptacyjnych zabudowy LAMBox są zabudowy do przewozu koni. Pojazd w takiej konfiguracji jest owocem wieloletniej współpracy z klientami, którzy dzieląc się swoimi potrzebami mieli swój udział w stworzeniu solidnego i bezpiecznego pojazdu dla kierowcy i zwierzęcia.

Grunt to bezpieczeństwo

Przewóz koni to delikatny i wymagający proces, a to, z jaką pieczołowitością do niego podejdziemy, jest nie tylko wyrazem szacunku dla konia, ale jednocześnie naszą wizytówką. LAMBox dostosowany do przewozu koni umożliwia nie tylko bezpieczne i pewne transportowanie zwierzęcia, ale także zapewnia mu komfortową podróż. W dzisiejszych czasach poświęca się wiele uwagi dobru zwierzęcia, a każdy produkt musi spełniać szczególne wymogi bezpieczeństwa zwierząt, służące ich zdrowiu oraz godności. Zabudowa LAMBox jest propozycją dla najbardziej wymagających koniarzy.

Miejsce na akcesoria

Gdy mamy już pewność, że projekt zabudowy LAMBox do przewozu koni odpowiada określonym wytycznym warto skupić się na atrybutach dodatkowych takich jak zaplecze akcesoriów. Mają one wpływ na praktyczność. Wystarczy wspomnieć o pomieszczeniu na siodła i uprzęż. Zainstalowana wentylacja, poidła, paśniki oraz specjalne oświetlenie, skonstruowane zostały tak, aby nie drażnić konia.

Dowiedz się więcej

Chcesz zobaczyć, co wyróżnia nasze Koniowozy? Pobierz katalog produktowy!

[pano file=”http://lamar.com.pl/wp-content/uploads/panoramy_kir/Koniowoz%20lamar.html” preview=”http://lamar.com.pl/wp-content/uploads/2014/07/panorama-mini-800×464.jpg” width=”300″ height=”200″]

Dowiedz się więcej

Chcesz zobaczyć, co wyróżnia nasze Koniowozy? Pobierz katalog produktowy!

Marki kompatybilne z zabudową LAMBox

koniowoz-1

Zapytaj o szczegóły

[si-contact-form form=’12’]