Pojazd Food Truck

Nadwozie LAMBox to jeden z kluczowych i najbardziej reprezentatywnych osiągnięć firmy LAMAR. Wszechstronność i funkcjonalność nadwozia wykorzystaliśmy projektując nowy produkt – pojazd Food Truck. Dlaczego warto zainwestować w takie rozwiązanie?

Nowy wymiar gastronomii

Mobilna restauracja to doskonały sposób na własny biznes. O tym, jak chłonny jest to rynek świadczy rosnąca w Polsce popularność mobilnych restauracji. To dynamiczny rynek gastronomiczny.  Wzrost wydatków na jedzenie street food rośnie w tempie 30% rocznie. Dlatego bazując na blisko 25-letnim doświadczeniu w konstruowaniu nadwozi proponujemy produkt wspierający potrzeby nowoczesnej gastronomii.

Najwyższa jakość zabudowy oraz indywidualny wystrój wnętrza

Bez względu na rodzaj sprzedawanych produktów, wnętrze wymaga indywidualnego dopasowania. Wówczas spełnia swoje funkcję. Jest przyjazne i ergonomiczne. Klient zgłasza określa swoje potrzeby, a my wyposażamy pojazd w produkty najwyższej jakości. Na każdym etapie realizacji zamówienia chętnie dzielimy się wiedzą w doborze optymalnych rozwiązań.

Dodatkowe wyposażenie

Food Truck z burgerami, mobilna cukiernia czy mobilny grill bar – każdy produkt ma inne wymagania do jego serwowania czy przygotowania. W zależności od profilu prowadzonego biznesu doposażamy pojazd w indywidualne rozwiązania tak, by spełnia swoją rolę w każdym miejscu i o każdej porze. Aranżacja wnętrza opiera się na współpracy z naszym działem konstrukcyjnym.

Marki kompatybilne z zabudową LAMBox