Koniowozy

Jedną z wielu możliwości adaptacyjnych zabudowy LAMBox są, zabudowy do przewozu koni. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez te wszystkie lata istnienia na rynku polskim i zagranicznym, a także dzięki opiniom użytkowników, stworzyliśmy solidny i bezpieczny dla kierowcy i zwierzęcia koniowóz, o charakterystycznym  nowoczesny designie.

Grunt to bezpieczeństwo

Przewóz koni to delikatny i wymagający proces, a to, z jaką pieczołowitością do niego podejdziemy, jest nie tylko wyrazem szacunku dla konia, ale jednocześnie naszą wizytówką. LAMBox dostosowany do przewozu koni umożliwia nie tylko bezpieczne i pewne transportowanie zwierzęcia, ale także zapewnia mu komfortową podróż. W dzisiejszych czasach poświęca się wiele uwagi dobru zwierzęcia, a każdy produkt musi spełniać szczególne wymogi bezpieczeństwa zwierząt, służące ich zdrowiu oraz godności. Śmiało można powiedzieć, że zabudowa LAMBox dostosowana jest do dwudziestego pierwszego wieku i w pełni usatysfakcjonuje nawet najbardziej ostrożnych i troskliwych koniarzy.

Miejsce na akcesoria

Gdy mamy już pewność, że projekt zabudowy LAMBox jako zabudowy do przewozu koni odpowiada potrzebom samego zwierzęcia, warto skupić się na walorach dodatkowych, takich jak zaplecze akcesoriów. W naszej zabudowie przewidziane jest pomieszczenie na siodła i uprzęź. Zainstalowana jest także wentylacja, poidła, paśniki oraz specjalne oświetlenie, skonstruowane tak, aby nie drażnić konia. Koniowozy na bazie nadwozia LAMBox to rozwiązanie idealne dla miłośników tego wspaniałego gatunku jakim są konie.

Marki kompatybilne z zabudową LAMBox