Skrzynie i plandeki

Tak zwana międzynarodówka to popularne określenie na skrzynie z plandeką montowane w dostawczych pojazdach użytkowych. To jeden z najpopularniejszych produktów firmy LAMAR w szczególności w wersji kompletnej, której uzupełnieniem jest kabina sypialna LAMAR wraz z ogrzewaniem postojowym. Klienci doceniają fakt, że skrzynie z plandeką można dostosować do własnych potrzeb. Doposażenie zwiększa atrakcyjność i walory użytkowe zabudowy skrzyniowej.

Wachlarz możliwości

Zabudowy skrzyniowe to produkt wszechstronny o dużych możliwościach adaptacyjnych. W zależności o rodzaju prowadzonego biznesu pojawia się możliwość adaptacji jednego z kilku wariantów, takich jak: – burtofirana lub firana, obustronna lub jednostronna – z plandeką zapinaną na linkę celną – z regulacją wysokości dwu lub trójstopniową – z dachem przesuwnym bądź aluminiowymi drzwiami tylnymi itd. „Lekkie jak piórko” zabudowy skrzyniowe LAMAR w całości wykonywane są z aluminium, dzięki czemu uzyskujemy najniższą możliwą wagę przy maksymalnych walorach użytkowych. Rama pośrednia wykonana z profili aluminiowych jest skręcana, co pozwala skrócić czas realizacji całego zamówienia. Nie wymaga spawania jak w przypadku ramy pośredniej stalowej, która jest znacznie cięższa.

Wysoka jakość

Produkowane przez nas skrzynie transportowe wykonane są wyłącznie z najwyższej klasy aluminium, a plandeki PVC z szerokiej palety kolorystycznej, szyte są z najtrwalszych materiałów, o wysokiej gramaturze i niskiej ścieralności. W połączeniu z kabinami sypialnymi zabudowa typu międzynarodówka jest doskonałym partnerem w biznesie.

Możliwość regulacji

Dodatkowym wyposażeniem zabudów skrzyniowych Lamar są regulacje wysokości dachu. Proponujemy dwa rozwiązania: regulacja dźwignią oraz regulacja siłownikiem. Zasadę działania poszczególnych mechanizmów mogą Państwo prześledzić na naszym kanale YouTube na którym publikujemy autorskie  filmy instruktażowe.

Warianty zamknięcia skrzyni z plandeką

Kierowcy na co dzień dokonując wielokrotnie załadunku i rozładunku towaru oczekują komfortu pracy i wysokiej jakości wykonania. Kto wybierze dwuskrzydłowe drzwi czy plandekę rolowaną? Skąd taki wybór? Oto krótki przegląd możliwości każdego wariantu. Zachęcamy do poznania szczegółów tutaj.

Dodatkowym wyposażeniem zabudów skrzyniowych Lamar są regulacje wysokości dachu skrzyń z plandeką . Proponujemy dwa rozwiązania: regulacja dźwignią oraz regulacja siłownikiem. Zasadę działania podnoszenia dachu za pomocą dźwigni można zobaczyć na poniższym filmie:

Marki kompatybilne z zabudową skrzyniową