Skrzynie z plandeką

skrzynia z plandeka lamar

Międzynarodówka

Spośród szerokiej gamy naszych produktów największą popularnością cieszą się zabudowy typu skrzynia szczególnie w wersji kompletnej z kabiną sypialną oraz ogrzewaniem postojowym (Webasto lub Eberspächer).

Iveco Daily kabina sypialna LAMAR LX winda burtofirana (12)

Firany i burtofirany

Rozwiązanie zwiększające komfort pracy, oszczędność czasu i możliwości załadunku. Zaprojektowany z myślą o firmach przewożących wielkogabarytowe towary, do którego załadunku potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Występują zarówno w opcji jedno- jak i obustronnej.

System dachu przesuwnego (7)

Dach przesuwny

W większości przypadków system  występuje jako uzupełnienie firany lub burtofirany. Produkt z którego chętnie korzystają firmy operujące ładunkami o wysokich gabarytach, przewożąc je na trasach krajowych i międzynarodowych.

vw t6 skrzynia otwarta

Skrzynia otwarta

Lekka, aluminiowa i uniwersalna. Zawiera uchylne burty boczne.  To w sumie 25 różnych możliwości załadunku. Z pośród szerokiej gamy naszych produktów cieszy się największą popularnością. Co stanowi wyposażenie standardowe?

regulacje-wysokosci

Regulacje dachu

Skrzynia z regulacją wysokości cieszy się coraz większą popularnością., głównie ze względu na walory praktyczne. Kierowca wykorzystując odpowiednie mechanizmy oszczędza czas, wkłada mniej wysiłku w proces załadunku. Dzięki zastosowaniu specjalnych systemów regulacji na siłownik lub dźwignię, oszczędność wynosi nawet do kilkunastu minut przy zmianie wysokości dachu.

iveco-daily-2016-skrzynia-otwarta-do-przewozu-rusztowan-4

Zabudowy specjalistyczne

Rozwiązania dedykowane do danej branży są ważną częścią naszych realizacji. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy liczącym się producentem rozwiązań dedykowanych bazujących na określonych potrzebach.