Kontener aluminiowy jest konstrukcją zaprojektowaną głównie z myślą o przewozie mebli. Zaletą tej konstrukcji jest jej wytrzymałość. W zależności od przewożonego towaru, proponujemy naszym klientom odpowiedni rodzaj zabudowy.

Wnętrze kontenera

Podobnie jak to ma miejsce w skrzyniach z plandeką oraz kontenerach izolowanych, rdzeń zabudowy stanowi rama pośrednia skręcana obustronnie oraz podłoga wykonana ze sklejki wodoodpornej. Aby chronić aluminiowe ściany kontenera, wnętrze zabudowy zostało pokryte sklejką. W wielu przypadkach jest ona dodatkowo wyklejana filcem, w celu zmniejszenia ryzyka uszkodzenia cennego ładunku.

Wyposażenie dodatkowe

Tak, jak w przypadku każdej zabudowy istnieje możliwość ich dowolnego doposażenia, m.in. w antynajazdowe listwy aluminiowe, skrzynki narzędziowe oraz obicie filcem wnętrza zabudowy. Dużą popularnością cieszą się zabudowy wyposażone w drabinkową listwę mocowania ładunku, dodatkowe obicie filcowe oraz skrzynię LAMAR 210 litrów, która umożliwia przewóz np. dowolnych akcesoriów do mocowania ładunku.

Wyposażenie Kontenera Aluminiowego

Marki kompatybilne z kontenerem izolowanym

Kontener Aluminiowy

Masz pytania lub wątpliwości? Chętnie pomogę!

Barbara Bogucka

Barbara Bogucka

Specjalista ds. Nadwozi
+48 71 39 67 201

Zapytaj o szczegóły