Zabudowy kontenerowe to produkt dedykowany firmom, które stawiają na dużą ładowność i niepowtarzalny design. Nadwozia LAMAR do samochodów dostawczych 3,5 t to rozwiązane funkcjonalne i trwałe. Paleta podzespołów pozwala zrealizować zamówienie pod każdą kategorię przewożonych ładunków.

Poprawiona aerodynamika i użyteczność wnętrza

Zabudowy samochodów dostawczych typu kontener powinny być lekkie i praktyczne. Elementem wyróżniającym wszystkie nasze nadwozia są zabudowy międzyosiowe wykonane w oparciu o najnowszą technologię termoformowania. Oprócz estetycznego wyglądu poprawiają właściwości aerodynamiczne pojazdu. W jakim celu? Poprawiają komfort prowadzenia prowadzenia załadowanego pojazdu, pomagają zredukować zużycie paliwa. Zabudowy międzyosiowe w zabudowach kontenerowych można polakierować według wzornika marki, z wykorzystaniem lakieru metalicznego lub akrylowego. 

Lekka konstrukcja

Konstrukcja kontenera wykonana jest z płyt warstwowych typu „Sandwich” z obustronnym poszyciem z laminatu poliestrowo-szklanego w kolorze białym, dzięki czemu zabudowy kontenerowe LAMAR łatwo utrzymać w czystości. Niska waga całej zabudowy zwiększa ogólną ładowność. Na lekkość konstrukcji ma ponadto wpływ rama pośrednia zabudowy wykonana z profili aluminiowych, która jest dużo lżejsza od tradycyjnie stosowanej ramy stalowej.

Światła obrysowe

Jako pierwsi w Polsce wyposażyliśmy nasze zabudowy w tylny spojler z obrysówkami LED oraz dodatkowym światłem STOP. Takie połączenie sprawia, że kontenery LAMAR nie tylko wyróżniają się  swoim wyglądem, ale są niezwykle funkcjonalne i praktyczne.

Marki kompatybilne z kontenerem izolowanym

kontener-izolowany-miniatura

Zapytaj o szczegóły

[/one_half]