Adaptacja furgonu – samochód kurierski

Paletę rozwiązań dla aut dostawczych poszerzyliśmy o adaptację wnętrza furgonów. To propozycja dla aut wszystkich marek z podwyższonym dachem. Większa mobilność kierowcy, oszczędność czasu, łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej, to tylko kilka z wielu atutów naszego rozwiązania. Co przygotowaliśmy z myślą o kierowcy?

6 składanych półek: funkcjonalne i wygodne rozwiązanie

Stałym elementem wyposażenia przestrzeni ładunkowej są dwa rzędy półek, dostępne w kilku modułach. Stabilizują ładunek i pomagają zachować porządek w przestrzeni ładunkowej. Po ich złożeniu zwiększają się możliwości, co pozwala przewozić przedmioty o większym gabarycie. Cała konstrukcja jest szyta na miarę, a więc dostosowana do specyfiki wnętrza określonej marki pojazdu.

Większa mobilność kierowcy i poprawa komfortu pracy

Cennym i praktycznym rozwiązaniem są solidne, lekkie, aluminiowe drzwi przesuwne (w ścianie grodziowej) zintegrowane z kabiną kierowcy. Dzięki temu rośnie wygoda w trakcie wykonywania rutynowych czynności, a kierowca z łatwością może przejść do przestrzeni ładunkowej oraz półek. Pomaga mu w tym także wycięcie w dachu szoferki ułatwiające wyprostowanie się.

Furgon kurierski

Wytrzymałość: ładowność do 100 kg na 1 m2

Zabudowa kurierska to rozwiązanie o szczególnych wymaganiach – musi sprostować najcięższym zadaniom i być przydatna kierowcy. Dlatego półki posiadają ładowność do 100 kg na 1 m2. Ich składanie opiera się na siłownikach pneumatycznych, a mocowanie W zależności od szerokości wnętrza głębokość półek projektowana jest indywidualnie.

Dodatkowe wyposażenie

Indywidualne doposażenie wnętrza zwiększa funkcjonalność pojazdu. Bo tylu, ilu jest kierowców, tyle jest możliwości adaptacji wnętrza. Dla zwiększenia widoczności instalujemy dodatkowe lampy wewnętrzne. Przydatnym dodatkiem jest także kamera cofania zintegrowana z tylnym światłem stopu: pomaga w parkowaniu, zwiększa bezpieczeństwo pracy. Lista dodatkowego wyposażenia obejmuje m.in. dodatkowe składane siedzenie obok fotela kierowcy czy podłogę z blachy ryflowanej w szoferce. Na indywidualne życzenie dokonujemy wybicia wnętrza przestrzeni ładunkowej.

Dla kogo taki pojazd?

Konstrukcja w takiej konfiguracji doskonale sprawdza się jako samochód kurierski.  Oferty producentów na polskim rynku dają możliwość zagospodarowania nawet 19,6 m3 przestrzeni ładunkowej. Taki wszechstronny partner w biznesie spełni się także w szeroko określonej branży logistycznej.

Rozwiązanie dostępne na poniższe marki:

Adaptacja furgonu możliwa jest wyłącznie do pojazdów z podwyższonym dachem.