plandeka

Skrzynie i plandeki

Tak zwana „międzynarodówka” cieszy się największą popularnością spośród palety Naszych produktów. Produkt cechuje szeroki wachlarz możliwości adaptacyjnych – wszystko po to, by zwiększyć produktywność dostaw.

kontener

Kontenery

Zabudowy kontenerowe do aut dostawczy do 3,5 t. Główną zaletą jest duża ładowność i niepowtarzalny design. To rozwiązanie funkcjonalne i trwałe.

izot

Izotermy

Dzięki znakomitym właściwościom termoizolacyjnym, zwłaszcza podczas gorących lub mroźnych dni, zyskały duże uznanie wśród Klientów.

Nadwozia Lamar

Asortyment produktów LAMAR każdego roku rozwijamy tworząc innowacyjne rozwiązania. Dzięki blisko 25-letniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, a także dzięki opiniom płynącym od użytkowników wiemy, jakie są wymagania właścicieli samochodów dostawczych pojazdów do 3,5 t oraz kierowców. Nasze produkty cechuje nowoczesny i charakterystyczny dla marki design idący w parze z funkcjonalnością. Nasze produkty cieszą się niesłabnącą popularnością i renomą wśród klientów w całej Europie – począwszy od kabin sypialnych, aż po skrzynie i kontenery. Nieodzowną częścią każdego pojazdu wyposażonego w kabinę sypialną czy też spojler są zabudowy kontenerowe oraz zabudowy skrzyniowe. Dostosowanie zabudowy samochodów dostawczych do 3,5 t w świetle jasno określonych potrzeb jest zawsze kluczowym priorytetem we współpracy z klientami. To rozwiązanie funkcjonalne i trwałe. Zarówno przy konfiguracji zabudowy skrzyniowej czy kabiny sypialnej. Kontener izotermiczny wyposażony w odpowiednio dobrane urządzenie chłodnicze będzie dostosowany do transportu produktów wymagających stałej temperatury niezależnie do pory roku. Nadwozia LAMAR to rozwiązanie dla każdego kierowcy, który stawia na jakość, funkcjonalność, możliwość adaptacji do własnych potrzeb, atrakcyjny design wspierający budowę wizerunku firmy.

Na miarę Twoich potrzeb
Duża ładowność to podstawa
  Zadaj zapytanie