Spojlery dachowe jako forma zabudowy samochodów to jeden z pierwszych naszych produktów, a jednocześnie znak rozpoznawczy oferty firmy LAMAR. Nasze spojlery dachowe są powszechnie widoczne na polskich i europejskich trasach. Poznaj głównej ich atuty.

Redukcja zużycia paliwa

Ich celem jest poprawa aerodynamiki pojazdu, zmniejszenie oporu powietrza, co owocuje zmniejszeniem zużycia paliwa. Wewnętrzne badania potwierdziły redukcję spalania na trasie o min. 10% oraz zmniejszenie opory powietrza o min. 18%.

Wysoka jakość i nowoczesna technologia

W procesie produkcji spojlerów dachowych wykorzystujemy technologię termoformowania. Wspierają nas w tym urządzenia światowych producentów. Dzięki temu dostosowujemy produkt do najbardziej wymagających projektów i rozmiarów kabiny kierowcy.

Trwałość i niezawodność

Ciągniki siodłowe w kategorii powyżej 3,5 t wraz ze skrzynią z uwagi na codzienne przeznaczenie, wymagają ponadprzeciętnych i trwałych rozwiązań. Dlatego spoilery dachowe wzmacniamy konstrukcją metalową, która nie tylko świetnie komponuje się z bryłą samochodu, ale jest stabilna, bezpieczna. Stelaże malowane są proszkowo, co dodatkowo zabezpiecza je przed korozją.

Wykonujemy spojlery dachowe do aut poniższych marek

Zapytaj o szczegóły