Kabiny sypialne

Kabina sypialna LAMAR Back Sleeper

Back Sleeper – wiodący produkt firmy LAMAR. Jedna z największych i najwygodniejszych na rynku kabin sypialnych, powstała w wyniku doświadczenia w budowaniu pojazdów zintegrowanych z kabiną kierowcy typu LAMBox. Oferowana w trzech wariantach: BackSleeper, BackSleeper z pojedynczym i podwójnym łóżkiem. Dostępna na podwoziu Fiata i Iveco. Co ją wyróżnia?

Kabina sypialna LAMAR SkyCab

Mimo swoich gabarytów jest lekka, a wyglądam zdecydowanie wyróżnia się wyglądem na drodze. Design idzie w parze z przestronnym wnętrzem i wysokiej jakości materiałami. Przednie okno czołowe posiada nie tylko walory wizualne, ale służy jako wyjście ewakuacyjne. Praktycznym uzupełnieniem poprawiającym parametry aerodynamiczne są owiewki boczne lub pióropusz.

Kabina sypialna LAMAR Classic

Produkt łączący jakość, optymalne i ekonomiczne rozwiązania. Specjalna izolacja termiczna zapewnia utrzymanie we wnętrzu odpowiedniej temperatury, co wpływa na jakość snu. Możliwość uchylania okien po obu stronach kabiny sypialnej, podnosi komfort użytkowania.

Kabina sypialna LAMAR LX

Do głównych zalet tego modelu można zaliczyć niezwykle wygodne wnętrze wyłożone tkaninami odpornymi na ścieranie. Uchylne boczne okna dają kierowcy szansę na optymalną regulację temperatury we wnętrzu kabiny sypialnej. Dla kogo jest ta propozycja?

Podwyższenia dachu dla aut powyżej 3,5 t

W ofercie firmy oprócz podstawowych kabin sypialnych oraz kabin sypialnych powyżej 3,5 t, znajdą Państwo także podwyższenia dachu do pojazdów z długą lub podwójną kabiną kierowcy. Rozwiązanie dostosowujemy do pojazdów wielu marek.