Oferta Lamar

transportowe

Transportowe

Zabudowa w pełni zintegrowana z kabiną kierowcy: duża kubatura, niski próg załadunku i oszczędność paliwa. Idealna do dystrybucji lub transportu.

sklepowozy

Sklepowozy

Funkcjonalność i mobilność to główne cechy wyróżniające nadwozia sklepowe. Nadwozie LAMBox w takiej konfiguracji wspiera prezentację oferty gastronomicznej każdego biznesu.

koniowozy

Koniowozy

Transport zwierząt jeszcze nigdy nie był tak komfortowy. Solidny i bezpieczny dla kierowcy oraz zwierzęcia koniowóz charakteryzuje się nowoczesnym designem i nowatorskimi rozwiązaniami.

transportowe

Zabudowa kurierska

Pojazd kurierski lub samochód do przewozu poczty oraz paczek musi sprostać najcięższych wymaganiom kierowcy. Atuty zabudowy to duża przestrzeń i rozwiązania podnoszące codzienny komfort pracy.

sklepowozy

Niestandardowe

Jedna zabudowa, wiele możliwości. Nadwozie LAMBox ma nieograniczone możliwości adaptacji wnętrza. Każdy przedsiębiorca odnajdzie w tym pojeździe idealnego partnera w codziennej pracy i to zarówno jako kwiatowóz, mobilny warsztat czy pojazd dla branży lotniczej. A to kilka przykładów z naszego portfolio realizacji.

izot

Skrzynie i plandeki

Tak zwana „międzynarodówka” to jeden z kluczowych produktów firmy LAMAR. Charakteryzuje się szerokimi możliwościami adaptacji do określonych przez Klienta potrzeb. Co wybiorą Państwo dla siebie?

izot

Kontenery

Duża ładowność, wysoka jakość i ciekawy design to nie jedyne atuty zabudowy kontenerowej. Produkt szczególnie chętnie wybierany przez przedsiębiorców z branży FMCG.

izot

Izotermy

Znakomite właściwości termoizolacyjne są znakiem rozpoznawczym tego produktu. To szczególnie ważne podczas transportu produktów w gorące lub mroźne dni.

cool1

Izotermy

Zabudowy izotermiczne do furgonów wybierają firmy, których działalność opiera się na transporcie lub dystrybucji towarów wymagających stosunkowo stabilnej temperatury dodatniej i odpowiedniej wilgotności powietrza.

cool2

Chłodnie

Zabudowa chłodnicza -20°C przeznaczona jest do samochodów dostawczych do 3,5 t. Pojazd wyposażony w takie rozwiązanie to doskonały środek transportu do dystrybucji m.in. wszelkiego rodzaju mrożonek, lodów, a także lekarstw.

kabina-sypialna

Kabiny sypialne

Jeden z kluczowych produktów firmy. Blisko 25-letnie doświadczenie sprawia, że tworzymy produkt idealnie dopasowany do potrzeb i  możliwości użytkownika. Kierowcy doceniają kabiny sypialne LAMAR za komfort użytkowania, możliwość doposażenia, bezkompromisową jakość i niepowtarzalny design idący w parze z użytecznością.

spojler

Spojlery

Nie ma dziś kierowcy auta dostawczego, który zrezygnowałby z korzyści płynących z użytkowania tego produktu. Charakterystyczny design i możliwość optymalnego dostosowania wysokości spojlera do zabudowy – to wybrane cechy spojlerów LAMAR.

podwyzszenie-dachu

Podwyższenia dachu

Aero Cab Long to kabilna sypialna przeznaczona do aut z długą lub podwójną kabiną kierowcy. Powszechnie znany produkt na rynku.  Bezkompromisowo łączy wygodę i funkcjonalność. Doceniany za możliwości rozbudowy. Gwarancja komfortowego odpoczynku, możliwość swobodnego poruszania się po kabinie kierowcy, a także oszczędności płynące ze zmniejszenia oporów powietrza.

zabudowa

Zabudowy międzyosiowe

Produkt pomalowany na lakier według wzornika określonej marki spełnia potrójną rolę: jest atrakcyjny wizualnie, optymalizuje aerodynamiką zwiększając komfort prowadzenia pojazdu i zwiększa bezpieczeństwo rowerzystów. Nowoczesny produkt łączący nowoczesny design z praktycznością.