Pracownik produkcyjny - Lamar

Kariera w firmie LAMAR

Poniżej publikujemy aktualne oferty pracy w firmie LAMAR, w oddziałach w Smardzowie (Oleśnica) oraz w Sławoszowicach (Milicz). Zachęcamy do skorzystania z poniższej wyszukiwarki i wyboru interesującej oferty. Więcej o nas dowiedzą się Państwo odwiedzając zakładkę “O firmie”.

Dziękujemy za poświęcenie czasu i złożenie aplikacji. Życzymy powodzenia!

Pracownik produkcyjny

Firma LAMAR z siedzibą w Smardzowie (między Wrocławiem, a Oleśnicą) posiada blisko 25 – letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. LAMAR jest producentem nadwozi i akcesoriów do samochodów dostawczych.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na poniższe stanowisko:

Pracownik produkcyjny (kobiety i mężczyźni)

Zakres obowiązków:

1. Skręcanie i kompletowanie produktów
2. Prace montażowe (klejenie, składanie).

Wymagania:

1. Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
2. Skrupulatność
3. Mile widziane doświadczenie przy pracach monterskich
4. Stanowiska również dla osób z niepełnosprawnością

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
2. Możliwość uczestniczenia w szkoleniu oraz zdobycie uprawnień na prowadzenie wózków widłowych.
3. Atrakcyjne wynagrodzenie.
4. Możliwość wzięcia udziału w programie Multisport.
5. Grupowe ubezpieczenie.
6. Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy.
7. Imprezy integracyjne.
8. Praca w systemie I zmianowym.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”