Kariera w firmie LAMAR

Poniżej publikujemy aktualne oferty pracy w firmie LAMAR, w oddziałach w Smardzowie (Oleśnica) oraz w Sławoszowicach (Milicz). Zachęcamy do skorzystania z poniższej wyszukiwarki i wyboru interesującej oferty. Więcej o nas dowiedzą się Państwo odwiedzając zakładkę „O firmie”.

Dziękujemy za poświęcenie czasu i złożenie aplikacji. Życzymy powodzenia!

Młodszy Konstruktor

Firma LAMAR z siedzibą w Smardzowie (obok Oleśnicy)  posiada 25-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. LAMAR jest producentem nadwozi  i akcesoriów do samochodów ciężarowych. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

– Pomoc przy konstruowaniu nadwozi do pojazdów dostawczych
– Współpraca przy opracowywaniu dokumentacji technicznej
– Projektowanie i tworzenie dokumentacji w 3D oraz w wersji papierowej
– Koordynacja projektu na wszystkich etapach produkcji (od koncepcji po uruchomienie)
– Nadzorowanie budowy prototypu i wdrażanie do produkcji nowych wyrobów
– Stała optymalizacja procesów w celu poprawy jakości i efektywności pracy
– Wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów technicznych

– Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych

Idealny kandydat powinien posiadać:
– Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie edukacji (mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
– Mile widziana znajomość programów AutoCAD, Inventor, Solid Works
– Dobrą organizację pracy oraz kreatywne podejście do realizowanych zadań
– Wysokie umiejętności interpersonalne, dobrą organizację pracy, zaangażowanie, samodyscyplinę
– Mile widziane doświadczenie w budowie nadwozi samochodowych

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Możliwość wzięcia udziału w programie Multisport.

– Grupowe ubezpieczenie.

– Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy

Masz pytania? Zadzwoń do nas!