Lakiernik - Lamar

Kariera w firmie LAMAR

Poniżej publikujemy aktualne oferty pracy w firmie LAMAR, w oddziałach w Smardzowie (Oleśnica) oraz w Sławoszowicach (Milicz). Zachęcamy do skorzystania z poniższej wyszukiwarki i wyboru interesującej oferty. Więcej o nas dowiedzą się Państwo odwiedzając zakładkę “O firmie”.

Dziękujemy za poświęcenie czasu i złożenie aplikacji. Życzymy powodzenia!

Lakiernik

Firma LAMAR z siedzibą w Smardzowie (między Wrocławiem, a Oleśnicą) posiada 25 – letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. LAMAR jest producentem nadwozi i akcesoriów do samochodów ciężarowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na poniższe stanowisko:

Lakiernik

Miejsce pracy: Smardzów, między Wrocławiem, a Oleśnicą

Obowiązki:

• Nakładanie natryskowe materiałów lakierniczych na elementy.
• Przygotowanie powierzchni do lakierowania.
• Wizualna kontrola jakości wytwarzanych elementów.

Wymagania:

• Doświadczenie
• Pracowitość, skrupulatność, rzetelność, sumienność;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Zdolności manualne;

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Możliwość uczestniczenia w szkoleniu oraz zdobycie dodatkowych uprawnień.
• Umowa o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Możliwość wzięcia udziału w programie Multisport.
• Grupowe ubezpieczenie.
• Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy.
• Imprezy integracyjne.