Kabina sypialna LAMAR Back Sleeper – Największa w swojej klasie

Back Sleeper – rozwiązanie, które zadebiutowało w 2015 roku jest obecnie jedną z największych i najwygodniejszych kabin sypialnych na rynku. Produkt zrodził się z blisko 25-letniego doświadczenia firmy LAMAR w konstruowaniu pojazdów zintegrowanych z kabiną kierowcy typu LAMBox. Rozwiązanie zyskało ogromne uznanie wśród klientów. Każdego dnia powiększa się rodzina Back Sleeperów.

Co wyróżnia nową kabinę LAMAR Back Sleeper?

Kabina sypialna BackSleeper występuje w trzech wariantach: Back Sleeper, Back Sleeper MAXI z pojedynczym i podwójnym łóżkiem. Przede wszystkim cechuje ją przestrzeń, która powstała w wyniku usunięcia ściany tylnej oraz dachu kabiny kierowcy. Wraz z modyfikacjami podniesiony został komfort jazdy.

W wyposażeniu standardowym, kabina sypialna (pot. plecak) posiada jedno łóżko znajdujące się za fotelami kierowcy i pasażera. Istnieje możliwość doposażenia kabiny o dodatkowe łóżko u góry zabudowy. Ogromną zaletą jest zastosowanie, podobnie jak w kabinie SkyCab, okna czołowego pełniącego funkcję szyberdachu oraz wyjścia ewakuacyjnego.

Zachęcamy do zapoznania się z folderem produktowym (plik PDF) zawierającym dane techniczne. Wystarczy kliknąć w banner poniżej.

web

Klimatyzowana przestrzeń

Przestrzeń sypialna, która nie jest odcięta od kabiny kierowcy daje korzyść w postaci możliwości użytkowania fabrycznej klimatyzacji oraz lepszej wentylacji całej zabudowy sypialnej.

Zmniejszenie spalania

Nowoczesna zabudowa o aerodynamicznym kształcie pozwala znacznie ograniczyć spalanie. Kabinę zaprojektowano, by zmniejszać opory powietrza podczas jazdy. W sposób wymierny wpływa to na zmniejszenie zużycia paliwa.

Zobacz wnętrze pojazdu – film ilustracyjny

Zobacz także