Materiały do pobrania - LAMAR - www.lamar.com.pl

Do pobrania

W tym dziale odnajdą Państwo katalogi produktowe firmy LAMAR. Publikujemy informacje praktyczne, specyfikacje techniczne, a także szczegóły wyposażenia każdej zabudowy. Zachęcamy do lektury.

Pojazdy kurierskie LAMAR – typu furgon oraz LAMBox

Nasz autorski system półek dla pojazdu kurierskiego zadebiutował jesienią 2016 roku na targach IAA Hannover. To produkt dedykowany furgonom oraz nadwoziu LAMBox. Poznaj szczegóły całego rozwiązania. Zobacz jaki jest nowoczesny samochód kurierski.

Format PDF (4,7 MB)

Wkłady izotermiczne LAMAR Cool

Wkłady izotermiczne są przystosowane do montażu w pojazdach 9 marek. Popularna izoterma lub chłodnia to pojazd przystosowany do przewozu produktów wymagających stałej i określonej temperatury. Pierwsze rozwiązanie skierowane jest do firm transportujących towary wymagające stosunkowo stabilnej temperatury dodatniej. Chłodnia jest natomiast przystosowana do dystrybucji produktów w przedziale temperaturowym od 0 st. C do -20 st. C.  Poznaj szczegóły!

Format PDF (3,5 MB)

Kabina sypialna Back Sleeper

Back Sleeper – największa i najprzestronniejsza kabina sypialna w swojej klasie. Pobierz folder i zapoznaj się z detalami wnętrza.

Format PDF (3 MB)

Zabudowy kontenerowe – chłodnie i izotermy

Zabudowy kontenerowe do samochodów dostawczych o masie do 3,5 t to produkt dedykowany firmom, które stawiają na dużą ładowność, trwałość, oryginalny wygląd oraz wielofunkcyjne wnętrze. Paleta rozwiązań i urządzeń daje możliwość rozbudowy funkcjonalności do wymogów określonej branży.

Format PDF (3,2 MB)

Pakiety aerodynamiczne – kabiny sypialne i spojlery

Kabiny sypialne należą do kluczowych produktów firmy LAMAR. Produkowane przez nas pakiety aerodynamiczne przystosowane są do niemal każdego rodzaju pojazdu. Jakie korzyści idą w parze z zastosowaniem tych rozwiązań? Co różni poszczególne kabiny sypialne? Zachęcam do lektury folderu.

Format PDF (7,5 MB)

Koniowozy

Nadwozie w takiej konfiguracji jest owocem wieloletniej współpracy z klientami, którzy dzieląc się swoimi spostrzeżeniami, mieli swój udział w stworzeniu przyjaznego pojazdu do transportu zwierząt.

Format PDF (2,5 MB)

Zabudowy skrzyniowe

Skrzynia z plandeką to najchętniej wybierany typ zabudowy w transporcie krajowym i międzynarodowym. Mnogość wariantów nadwozia oraz zakres wyposażenia sprawiają, że produkt można dostosować do potrzeb kierowcy i rodzaju przewożonego ładunku. Produkt dostępny na podwozia 8 marek.

Format PDF (5 MB)

Food Truck

Pojazd food tuck stworzono, by realizował potrzeby najbardziej wymagających klientów pragnących prowadzić mobilny biznes gastronomiczny. Food Truck bazuje na nadwoziu LAMBox, który dysponuje blisko 20 m3 przestrzeni do zagospodarowania. Zobacz szczegóły i specyfikację techniczną.

Format PDF (6 MB)

Katalog produktów LAMAR

Zabudowy samochodów LAMAR – wszystkie foldery produktowe w jednym miejscu. Zachęcamy do pobrania i lektury.

Katalog produktów LAMAR