Iveco Daily dla służb drogowych i budowlanych

Prezentowana zabudowa Iveco Daily sprawdzi się znakomicie wśród firm z branży robót drogowych czy służb porządkowych. Które elementy wyróżniające stanowią o jej przewadze? Jakie są korzyści z jej użytkowania?

Funkcjonalność oraz indywidualizacja projektu

Funkcjonalność zabudowy w trakcie codziennych prac drogowych to jedna z kluczowych cech pojazdu użytkowego. Prezentowana konstrukcja powstała na podwoziu Iveco Daily. Jest doskonałym przykładem realizacji w oparciu o potrzeby klienta firmy Lamar.

To kolejna specjalistyczna realizacja firmy Lamar. Prezentowaną konstrukcję wyróżnia:
• duża ładowność zabudowy,
• wyposażenie w dodatkowe elementy podnoszące komfort pracy (m.in. skrzynka ładunkowa oraz pojemnik na wodę z mydelniczką),
• plandeka w kolorze zwiększającym widoczność pojazdu,
• indywidualizacja projektu, czyli możliwość rozbudowy o elementy ponadstandardowe.

Elementy wyróżniające zabudowę

O tym, jak ważna jest użyteczność zabudowy w pojazdach do 3,5 t przekonało się już wielu przedsiębiorców. Kluczowymi elementami wyróżniającymi prezentowaną zabudowę są:
• Lampy zainstalowane z tyłu zabudowy – dwie ruchome w pionie lampy umieszczone na górnej części plandeki, doświetlają proces załadunku oraz załadunku. Dodatkowo pełnią rolę drogowego asystenta, doświetlając miejsce pracy.
• Kogut. Umieszczony z przodu pojazdu, tuż nad spojlerem nie tylko ostrzega, ale podnosi bezpieczeństwo w trakcie prac drogowych lub budowlanych.
• Owiewki aerodynamiczne. Umieszczona tuż przy bocznych drzwiach jest nie tylko ponadstandardowym elementem estetycznym. Wpływa na realne zmniejszenie oporów powietrza oraz zużycia paliwa.
• Hak holowniczy. Wraz z powyższym wyposażeniem ten dodatkowy element dodatkowy element czyni auto bardziej użytecznym.

Dla kogo przeznaczona jest prezentowana skrzynia z plandeką?

Szczególnie cenne zastosowanie konstrukcja znajdzie w przedsiębiorstwach robót budowlanych, firmach porządkujących teren (zieleń miejska, firmy deweloperskie, firmy budowlane). Z uwagi na obecność plandeki ochronnej oraz dodatkowych świateł pojazd z taką zabudową może być także partnerem np. dla branży eventowej.

Autor: Łukasz Dybalski